Fiyavil.com adresi webblog bir tarzda yayın hayatına özgün ve güncel bir şekilde başlamıştır. Bu süreç içerisinde yazarlarımız ve siz değerli okurlarımız engin bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Şartlarımıza uyan (özgün vs.) yazılarınız, editör tarafından incelenir ve gerekli düzenlemeler yapılır. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra ise yayınlanır. Dijital dünyada arşivlerin de dijitalleşmesi ile birlikte ”web arşiv” leri büyük önem kazanmaya başladı. Sizler de webblog arşivine katılmak istemez misiniz? Eğer, katılmak isterseniz aşağıdaki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Fiyavil.com adresinde çalışan editörler interaktif iş ahlakını benimsemektedirler. Bu bağlamda da soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıdaki iletişim bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Fiyavil.com sitemizde hiçbir şekilde illegal içerik barındırılmaz. Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan yazarlarımız kendi yazılarından sorumludur ve hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul edilmez.

Sitemize yorum yazılan yorumlar hakkında hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyiz. Savcılık makamının yorum IP istemeleri halinde bu IP adresleri ilgili mercilere verilir. Bunun dışında 3. şahıslarla paylaşılmaz. Sitemizde çıkan haberler hakkında kişi ve kurumların tekzip hakkı mevcuttur.

Sitemizin iletişim bilgileri aşağıdadır;

Site yönetimi ile iletişime geçmek için burayı tıklayın.