Evet bayanlar hepimiz bir gün bu gerçekle karşılaşıcaz. Daha önce karşılaşmış arkadaşlarımız tabiki daha tecrübeli olduğundan dolayı daha temkinli davranıcaktır.

Kadınlar mı Erkekler mi Daha Çok Aldatır ?


Soracaksınız, her erkek mi aldatır? Büyük çoğunluğu! Evet erkeklerin büyük bir çoğunluğu aldatır. Kimisi teoride kimisi ise pratikte. Mühim olansa erkeğiniz eyleme geçmeden önce önüne geçebilmek. Peki ne yapmalı da sahip olduğumuz adam ellerimizden kayıp gitmesin?

Belki bazılarımız için zor ama “düşünmelerine” izin verin bayanlar. Düşünsünler, tatmin olsunlar. E peki düşüne düşüne eyleme geçmesinler? Merak etmeyin tam bu sırada devreye biz giriyoruz. Erkekler “aldatma” girişimine tam olarak nerden başlar bilir misiniz hanımlar, can alıcı nokta bu işte.

Erkekler, size en ama en yabancı gelen kadınlara ilgi duymaya başlar. Sarışın mısınız? Kumrallar hoşuna gider, esmerler hoşuna gitmeye başlar. Birazcık balık etli misiniz? Tamamdır çok zayıflardan hoşlanır. Ya da tamamen ters durumları. Yani anlamaya başladığınız gibi sizden “sıkıldıkları” için değil! Sizi değiştiremedikleri için başkalarını siz olarak görürler.

Durum böyle olunca bizlerin de ruhu duymayınca erkek bir aldatma girişimini başarıyla tamamladıktan sonra artık kendi kendine “çapkın” gözüyle bakar ve bu durumu devam ettirme gereksinimi görür kendisinde. İlkini gerçekleştirdikten sonra artık durum çok daha zorlaşmaya başlar. O yüzden elimizi çabuk tutup hemen gözleme başlıyoruz.

Bi erkeğin aldattığını nasıl anlarız? Derseniz; o iş tamamen sizde hanımlar. Sizin aşık olduğunuz erkeğin çizgisinden ne zaman “en fazla” çıkar ise işte o zaman teoride sizi aldatmaya başlıyor demektir.