2019 yılında yayın hayatına giriş yapan İzomania.com sitesi Mobil oyunlar, mobil uygulamalar, bilgisayar oyunları ve hileli APK’ler hakkında güncel içerikler sunan ve içerikleri, ayrıntılı bir şekilde sizlere sunan bir APK uygulama indirme blogudur. Eğer, APK oyun indir tarzında bir arama yapacaksanız bu site tam da size göre.

Güncel olan bu blog içerisinde piyasada bulamadığınız birçok hileli APK içerikleri de bulmanız mümkün. Ayrıca ücretsiz APK uygulama ihtiyaçlarınız da düşünülmüş ve site içerisinde yer verilmiş.  Aynı zamanda sizlere sunulan bu APK’lar yakından takip edilir. Yeni bir güncelleme ile birlikte yenilenir.

İzomania.com adresinde sizler için özel olarak keşfedilmiş ve siteye eklenmiş olan uygulamaları ve oyunları ücretsiz ve kolay bir biçimde indirmeniz mümkündür. Bir yayın içerisinde girdiğinizde ilk olarak uygulamanın veya oyunun görseli ile karşılaşırsınız. Daha sonra fotoğrafın hizasında uygulama veya oyun hakkında künye sunulur. Bu künye içerisinde; sürüm, kategori, geliştirici, dil ve boyut hakkında bilgiler verilir. Teknik bilgilerden sonra açıklama kısmında oyun hakkında detaylı bilgiler verilir. Biraz aşağı tarafta da başka uygulamaları keşfetmeniz adına ‘’editörün önerisi’’ bölümü yer alacaktır. Bunların sonucunda da ne indireceğiniz hakkında tam bilgi sahibi olmanız mümkün hale getirilir. Sonuç olarak APK uygulama indir araması yapıp bu siteye giriş yaptıysanız doğru yerdesiniz.

Şeffaf Bir APK Uygulama İndir İşlemi

Özel yazılımlar ile geliştirilen ve korunan hileli APK indirme sitesinde şeffaf olma adına her bilgiye yer verilmiştir. Gizlilik Politikası, Kullanım Şartları, Uyar ve Kaldır, Reklam ve İletişim bölümleri, kullanıcılar ile kontak kurmak için hazırlanmıştır. Herhangi bir uygulama, oyun veya APK uygulama politikaları ihlal ederse ve kaldırılması talep edilirse menüdeki bölümlerden oluşabilirsiniz.

Reklam teklifleriniz için ‘’Reklam ve İletişim’’ bölümünden, uyguladığımız strateji ve politikalarımız için ‘’Gizlilik Politikası’’ bölümünden, herhangi bir politika ihlali ve uygulama kaldırma talebi için ‘’Uyar ve Kaldır’’ bölümünden, sitenin işleyişi ve kullanımı hakkında bilgiler almak için ise ‘’Kullanım Şartları’’ bölümünden site yetkilisine ulaşabilirsiniz.

APK Uygulama Nedir?

İzomania.com adresinde birçok uygulamayı ve oyunu bulabilirsiniz. Mağazalarda olan oyunlar haricinde APK formatında olan uygulama ve oyunları da bulmanız mümkündür. Bu bağlamda da ilk olarak APK nedir? Sorusunun cevabını sizlere verelim;

Android Package Kit kelimelerinin kısaltılmış haline APK adı verilmektedir. Android uygulamalarını dağıtan ve yüklemeye aşamasında kullanılan bu format içerisinde cihaza dosya yüklemek için gerek olan tüm elemanlar barındırılır. Tıpkı Windows EXE dosyalarını kopyalayıp yüklediğiniz gibi APK dosyasını da kopyalayıp Android işletim sistemine sahip telefonunuza yapıştırabilirsiniz. Yapıştırma işleminden kasıt uygulamanın telefonunuza yüklenmesidir. Bu şekilde el ile yüklenen uygulamalara ise ‘’Sideloading’’ adı verilmektedir.

APK Uygulama Nasıl Kurulur?

İzomania.com adresinde yer alan tüm APK’ları kolayca kurabilirsiniz. Nasıl mı? İlk olarak şunu belirtmekte fayda var; eğer Android işletim sistemine sahip değilseniz ne yazıkki APK yüklemesi yapılmamaktadır. APK kurulumu için Android işletim sistemine sahip olmanız gereklidir. İlk olarak ayarlar bölümünden harici kaynaklardan APK yüklenmesine izin vermeniz gerekmektedir. Daha sonra aşağıda verdiğimiz ayar yolunu takip edin ve cihazı APK yüklenmesine hazırlayın.

Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini aktif edin. Aktif ettiğiniz andan itibaren cihazınıza APK kurulumu mümkün hale gelecektir.

APK Dosyaları Ne İşe Yarar?

APK dosyaları yüklemesi, diğer yükleme çeşidine göre daha avantajlıdır. Çünkü, burada yükleyebileceğiniz dosyaları daha önceden görebilirsiniz. APK dosyalar, normal şartlarda ücretli olan bir uygulama veya oyunu ücretsiz bir şekilde sizlere sunabilir. Bu yönden de faydalı olarak görülmektedir.