Apple iPhone SE 2 Plus 2020: 13MP Çift Kamera, 4GB RAM ve 3140mAh pil! Şu anda, dünyada birçok akıllı telefon grubu var. Bir usa olarak Apple en iyilerinden biri. Amerikan Çokuluslu Teknoloji Şirketi Apple, gelecek yıl 2020’nin Apple amiral gemisini getireceğini açıkladı. Adı Apple iPhone SE 2 Plus 2020 olan Apple iPhone SE 2 Plus 2020: Çift Kamera (13 + 13 MP), 4GB RAM ve 3140mAh pil İçeriği.

Apple iPhone SE 2 Plus 2020’yi satın almak istiyorsanız. Apple iPhone SE 2 Plus 2020 Söylentileri, Çıkış Tarihi, Fiyat, Tam Özellikler, Özellikler, Konsept, Tasarım ve Daha Fazlası hakkında ilk cheak. Yani, bizimle kalın ve bu içeriği okumaya devam edin.

Apple iPhone SE 2 Plus 2020 Çıkış Tarihi:

applese

Şu anda, Apple yaklaşan amiral gemisi iPhone SE 2 Plus 2020 Price hakkında resmi bir bilgi yok. Apple iPhone SE 2 Plus’ın 16 Haziran 2020’de ülkede piyasaya sürüleceği söylentileri yayınlandı. Piyasada mevcut olmayacak. Yayınlandıktan sonra pazara sunulacaktır. Sonra yerel pazardan satın alabilirsiniz. Bu akıllı telefonun çıkış tarihine kadar bekleyin. Bu akıllı telefonun en kısa sürede piyasaya sürülmesini umuyoruz.

Apple iPhone SE 2 Plus Tam Özellikler:

se2.

İPhone SE 2 Plus teknik özelliklerine bir göz atalım. Ekrana gelince, telefonun ekranı 6.1 inç OLED kapasitif dokunmatik ekran. Ekran çözünürlüğü 728 × 1792 Piksel. Bu telefon Gorilla Glass tarafından korunmaktadır. Apple iPhone SE 2 Plus markasının yoğunluğu 324PPi artıyor. Bu telefonu iki renkte alabilirsiniz. Siyah Altın gibi, Siyah renk gibi.

İPhone pili hakkında konuşurken, bir telefon cihazı pil şarj tutma kapasitesidir. Bu Akıllı Telefonun pil şarj özelliği çok iyi. Bu pilin kapasitesi 3140mAh boyutlu pildir. Boyut çok büyük olduğundan, şarj olmanın çok zaman alacağını düşünüyor olabilirsiniz. Ama gerçekte, bu telefon hızlı bir şarj olanağı içeriyor, bu yüzden çok hızlı bir şekilde şarj edilecek.

Bu telefondaki kamera hakkında konuşalım, bu telefondaki kamera çok iyi. Mükemmel görüntü elde edebilirsiniz. Bu akıllı telefonun arka kamerası (13 + 13) MP’dir. Bu özel kamera, doğal görünecek bir formu tıklamanıza izin verecektir. Tek kelimeyle, resimlerinizi kim görürse görsün, şaşıracaksınız. Sadece bu da değil, tabii ki bir ön kamera alacaksınız. Bu telefon sizin için 12 MP ön kamera içeriyor. Yani, çift kamera kurulumu ve ön kamera tek.

apple-2

Apple iPhone SE 2 Plus 2020 Fiyatı:

Smartphone fiyatı hakkında söylemek, maliyeti olabilir, bu telefonun Hint fiyatı Rs. 40.990, ABD 399 dolar. Yani, bu telefonun fiyatı çok sınırlı. Müşteriler kolayca satın alabilirler. Ürünü bir fiyata satın alın. Bu markayı bekleyin. Yerel pazarda zaman içinde arama yapın.

Yakında çıkacak olan iPhone SE 2 Plus akıllı telefon hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yorumu kullanarak bize yazabilirsiniz. Burada cevabınıza en kısa sürede cevap vermeye çalışacağız. Bize bir yorum bölümü bırakın. Teknolojinin en son güncelleme bilgilerini almak için bizimle kalın. Yazımızın nasıl göründüğü gibi, lütfen yorum yapın. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.