Erkekleri Tavlamak İçin Kullanılan Taktikler

Erkekler, kadınlar gibi çok zıt karakterlere sahip olan insanların içinde bulunduğu bir cinsiyettir. Bu yüzden kadınlar her erkeği tavlayamamaktadırlar. Kimi erkek ufak bir cinsel sembole bile tav olurken bir diğeri siz aşkınızı yakarsanız da tav olmayabilir. Bu yüzden kadınların erkekleri tavlama taktiklerini kullanmaya başlamadan önce mutlaka karşısındaki erkeği biraz da olsa tanıması gerekir fakat bazı standart taktikler vardır ki genellikle her erkekte denenebilen ve çoğunda da sonuç alınan taktiklerdir. Bu taktikleri siz de az çok biliyorsunuzdur. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamına tık tık…

Bir metin okurken bile kenarda köşede çıkardı eskiden ”Kadınları Tavlamanın Yolları”. Evet belki kadınları tavlamak oldukça zor ve karmaşık fakat erkekleri tavlamak da bir o kadar karışık. Kimi kadın karşısındaki erkeği etkilemek için cürretkar davranabilir kimi kadın ise tamamen utangaç fakat bildiğimiz bir şey var ki neredeyse tüm erkeklerin bir kadında görmek istedikleri. Mesela her erkek karşısında mantıklı kararlar verebilen bir kadın görmek ister. Çünkü bilir ki zeki kadınlar her zaman elde edilmesi zor ve güçlü kadınlardır.

Eğer ki bir erkeği etkilemek istiyorsanız o başkaları ile diyalog halindeyken gözlerine dikkatlice bakın ve bu sayede onun ilgisini çekin. Genellikle erkekler bu durumlarda kadınların onları incelediğini fark eder ve karşısındakine bir şans tanır.

Duruşunuzu koruyun, dürüst olun ve onun yaptığı her şirinliğe taviz vermeyin. Esprisi gülünmeyecek gibiyse dürüstçe gülmediğinizi söyleyin, bu onun karşısındakinin kararlı ve dürüst bir insan olduğunu anlamasını sağlar.

Her kadın gibi klasik içkilerden veya sıcak yemeklerden söylememelisiniz. Şöyle düşünelim, karşınızda hep aynı marka ruju kullanan on adet kadın var fakat bir tanesi sizin bildiğiniz ve diğerlerinden farklı olan bir markayı tercih etmiş. Hangisi sizin dikkattinizi çekerdi? Erkekler de böyledir. Eğer siz ona bira veya şaraptan başka bir çok içkiyi deneyebileceğiniz imajını verirseniz o da sizin daha farklı olduğunuzu düşünerek size daha da yaklaşır.

Ortak yönleriniz olduğunu göstermeniz gerekiyor. Bunun için de ondan önce bazı konular açıp bu konular hakkında fikirlerinizi dile getirerek dikkatini çekebilirsiniz. Elbette ki farklı bir çok yön olacak fakat ortak yönlerde olacaktır. Bu ortak yönler üzerinden konuyu ilerleterek sohbeti koyulaştırabilirsiniz. Aynı zamanda karşınızdakinin düşüncelerini analiz ederek kişiliği hakkında yavaş yavaş bilgi sahibi olabilirsiniz.