Dijital mecraya ilgi duyan ve ücretsiz dijital pazarlama eğitimi arayan kişiler için bir fırsat olan Google Dijital Atölye, bünyesinde bulundurduğu ücretsiz dijital eğitimler ile birlikte sizlere muhteşem bir eğitim deneyimi sunuyor.

İnsanlar tarafından henüz keşfedilmemiş olan Google Dijital Atölye, birçok alanda eğitim veriyor. Dijital konularda aklınıza ne gelirse içerisinde olan bu platformun en güzel özelliği de ücretsiz olması. Bilindiği üzere piyasada birçok kurs var. Bu kursu diğer kurslardan ayıran özellik ise ücretsiz sertifikalı eğitim seçeneği sunuyor olması. Tabi, bu özelliği ile de diğer kurslardan 1 adım öne geçiyor.

Google Dijital Atölye Nasıl Kullanılır?

Ücretsiz dijital eğitim veren bu platformun kullanılması konusunda çeşitli problemler yaşanabilmektedir. Bundan dolayı da siz kursiyerlere bu maddeleri hazırladık.

  1. Google Dijital Atölye sayfasına girin.
  2. Google bilgilerinizi kullanın ve anasayfadan giriş yapın.
  3. Karşınıza bir ekran gelecek. Oradan seviyenizi seçin.
  4. Kurslar orada sıralanacaktır. Dilediğinizi seçin.
  5. Google dijital atölye ücretsiz eğitime artık hazırsınız. İyi dersler.

Hangi Eğitimler Var?

Google Dijital Atölye’de 4 kategori var. Bu kategorilerin içinde ise 25 adet ücretsiz kurs bulunuyor. Kursların bitirme süreleri ve zorlukları, kursun önemine göre değişiyor. Bu kategoriler içerisinde size en yakın olanı seçip, derse başlayabilirsiniz. Dijital güvenlik, kariyer gelişimi, dijital pazarlama, veri ve teknoloji kategorileri çerçevesinde dilediğiniz kursu seçip eğitimlerinize başlayabilirsiniz.