Instagram takipçi kazanma, birçok yöntem ile yapılabilir. Geri takip yaparak veya yüksek etkileşim sonucunda Instagram’da takipçi kasma mümkündür. Fakat, her işte olduğu gibi bu işte de detaylar vardır.

Instagram takipçi kazanma yöntemleri, Instagram’ın ortaya çıktığı ilk zamanlardan beri aranıyor. Bu yöntemler ilk etapta sizlere kolay gelebilir fakat hiç de öyle değildir. Bu taktikleri yaparken küçük püf noktalar vardır. Eğer, bu püf noktalara dikkat etmezseniz başarılı olamazsınız. Sıradan insanlar bile Instagram’da takipçi kasma taktikleri hakkında yüzeysel bir bilgisi var. Sizler, neden ayrıntılarını bilmeyeseniz ki? Dilerseniz Instagram’da takipçi nasıl kasılır? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere verelim;

Karşılıklı Takip Yaparak Instagram’da Takipçi Kazanma

İlk olarak en yaygın taktik ile başlayalım. Bu taktikteki amaç takip göndererek karşı tarafın takip isteği göndermesini beklemek. Tabi, sadece beklememek gerekiyor. Aynı zamanda size gelen takip isteklerini de kabul edip ardından takip isteği göndermeniz gerekiyor. Bu yöntemi sadece sizler yapmayacaksınız. Aynı zamanda karşı tarafta yapacak. Çünkü, geldiğimiz devirde Instagram takipçi kasma olayı birçok kitle tarafından önemseniyor.

Uygulamalar Aracılığı İle Takipçi Kasmak

Bu yöntem pek bilinmiyor. Sebebi ise Instagram takipçi uygulamalarının genel olarak ücretli olması. Burada belirli bir ücret verirsiniz ve gerekli ayarlamaları yaparsınız. Yaptığınız ayarlamalar sonucunda da dilediğiniz lokasyondaki kişilere takip gönderebilirsiniz. Sizler ayarlamaları yapıyorsunuz, uygulama ise otomatik olarak çalışıyor.

Instagram Takipçi Siteleri İle Takipçi Kasmak

En basit fakat en tehlikeli yöntem budur. Bu yöntemdeki amaç sitelerden ücretsiz takipçi alıp takipçi kasmaktır. Fakat, tehlikeli olabiliyor. Herhangi bir siteye girdiniz ve ücretsiz takipçi almak istiyorsunuz. Bu durumda sizden istenilen ilk şey; Instagram Id ve şifre olacaktır. Peki, kullanıcı bilgilerini verdiğiniz ve sizden ücret talep etmeyen bir yer ne kadar güvenilir olabilir?

Instagram Takipçi Siteleri Güvenilir mi?

Instagram takipçi kasma yöntemleri arasından belkide en güvensiz olanıdır. Çünkü, hesap bilgilerinizi 3.kişilere verdiğiniz zaman hesabınızın başına neler geleceğini tahmin dahi edemezsiniz. Genelde hesabınız adına takipler ve beğeniler yapılır. İleri aşamada ise çalınır.