Nokia X Max Compact 2019 38MP kameralar, SND 855, 5900mAh batarya! Şu anda, dünyada birçok akıllı telefon grubu var. Bunlardan biri Nokia. Bu nedenle Nokia, dünyanın en popüler akıllı telefon markasıdır. Şu anda Nokia, adı Nokia X Max Compact 2019 olan gelecek yılın başında yeni bir amiral gemisi getirdiğini açıkladı. Kaynaklarımıza göre 2019, etkileyici üst düzey amiral gemilerine sahip Nokia’nın başarılı bir yılı.

Ayrıntılı olarak, Nokia Mclaren, Nokia 9 Pureview, Nokia Maze Max ve daha inanılmaz Nokia akıllı telefonlar … Bunlara ek olarak, size Nokia X Max Compact adlı bir amiral gemisi tanıtmak istiyoruz. Aşağıda, Nokia X Max Compact 2019 hakkında mevcut olan bazı söylentiler ve her türlü Çıkış Tarihi, Fiyat, Özellikler, Özellikler, Konsept, Tasarım ve Daha Fazlasını görmek istiyorsanız. Yani, bizimle kalın ve bu İçeriği okumaya devam edin. Ardından, daha ayrıntılı bilgi için aşağı kaydırın!

nokia2020

Nokia X Max Compact 2019 Fiyat ve çıkış tarihi:

Şu anda, Finlandiya Şirketi Noki X Max Compact’ın resmi çıkışını yayınlamadı. Umarım, bu Nokia canavar gelecek yılın başında gün ışığına. Öte yandan, maliyet gelince, Nokia X Max Compact 2019 fiyatı yaklaşık 799 $ ~ Rs başlayabilir. 55, 094.

Nokia X Max Compact Özellikleri:

Her şeyden önce, ekran açısından Nokia X Max Compact cihazı 4K çözünürlük ve yüksek 19: 9 oranıyla 6,3 inç tam ekran AMOLED sunuyor. Sırtında, arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı var. Ayrıca, Corning Gorilla Glass 5 korumasına da sahiptir. Yani, bu tür bir telefon güçlü bir akıllı telefon gibi görünüyor. Bir sonraki bölüme geçelim!

Kapasiteden bahsetmişken, Li-Polymer 5900mAh çıkarılamaz Pil ile güçlendirilmiş Nokia amiral gemisi. Ayrıca, bu şaşırtıcı akıllı telefon kullanıcılarının endişelenmesine gerek yok, çünkü bu telefon hızlı şarj teknolojisini destekliyor. Yani, her zaman internet tarama kullanıcıları veya Oyun liker için çok yararlıdır.

nokiaa

Bu arada, görüntüleme açısından Nokia X Max Compact kamera, arkada çift 38MP keskin nişancıyı çift LED çift tonlu flaşla paketliyor. Ayrıca, özçekim yapmak için LED flaşlı ön tarafta tek bir 20MP selfie lens var.

Bellek sisteminden bahsetmişken, Nokia X Max Compact telefonun farklı versiyonları var: 6GB / 8GB RAM ve 128GB / 256GB dahili depolama alanı, bir MicroSD kart ile 512GB’a kadar genişletilebilir. Kaputun altında, Nokia canavar işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 855 yonga setinden güç alıyor.

Daha sonra, işletim sistemine gelen Nokia X Max Compact ahizesi en son Android 9.0 Pie’da çalışır. Ayrıca, bağlantı seçenekleri arasında 4G VoLTE, Wi-Fi, Bluetooth, GPRS bulunur. Çift SIM’e sahiptir ve her iki SIM de GSM / 3G / 4G / HSPA + / LTE / Ağ Teknolojisini destekler.

Bu Nokia amiral gemisine Parmak İzi, Yüz Kimliği, ivmeölçer, cayro, yakınlık, pusula ve barometre gibi birçok yeni sensör var. Ve, bu akıllı telefonun ilk çıkışı için heyecan verici misiniz? Bu yeni amiral gemisine sahip olmayı planlıyor musunuz? Bize bildirmek ve bizi izlemeye devam etmek için yorum yapın! Bize bir yorum bölümü bırakın ve görüşlerinizi bizimle paylaşın! Daha fazla haber için bizi takip etmeye devam edin!