Günümüz teknoloji çağında şarjı uzun giden telefonlar herkesin tercihi haline geldi. Tabi, bu tercihte çeşitli etkenler sonucunda meydana gelmeye başladı. Bir telefon alırken ilk dikkat edilen şey; uzun şarj ömürlü olması olarak görünüyor. Çünkü, uzun kullanımlarda telefonların şarjı yetersiz kalabiliyor. Bu bağlamda da sizler için şarjı en uzun giden telefonlar adında bir liste hazırladık. Dilerseniz, listemize geçelim;

Şarjı Uzun Giden Telefonlar 2020

Şarjı en çok giden telefon diye bir kavram neredeyse yok oldu. Çünkü, her ay hatta her hafta yeni nesil telefonlar çıkıyor. Bu çıkan telefonlarda bir öncekine göre daha yüksek özellikler sunuyor.

Motorola One Macro / 22 saat 37 dakika

Orta segment bir akıllı telefon olma özelliğini taşıyan telefon 4.000 mAh bataryaya sahip. Aynı zamanda 10W şarj doldurma gücü ile çalışıyor.

Xiaomi Mi Mix 3 2G / 22 saat 50 dakika

3800 mAh bataryası olan telefon, tasarım ve teknolojisi ile göze çarpıyor. Fakat, bataryanın dayanma süresi de güzel.

Xiaomi Mi 6 / 22 saat 54 dakika

3300 mAh bataryası olan çift hatlı telefon, Li – Po özelliğinde bir bataryaya sahip ve şarjı gerçekten batarya kapasitesine göre güzel.

Motorola G7 Power / 26 saat 22 dakika

5000 mAh kapasiteli bir bataryası olan telefon,basit kullanıma saihp. Bataryası da diğer telefondanlardan bir hayli iyi görünüyor.

Huawei Mate 10 / 26 saat 43 dakika

3340 mAh bataryaya sahip olan ve Li – Po teknolojiye sahip olan telefon, hem yazılımsal olarak hem de batarya olarak gelecek vadediyor.

Lenovo P2 / 28 saat 50 dakika

Gelelim şarjı en uzun giden telefon listemizdeki 1.ye. Bu telefonun batarya 5100 mAh gücünde ve 78 saat de konuşma süresi var.