Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte adeta içimizi ısıtan bir özel gün olan 14 Şubat aşkın günü oluyor. Sevgililer, evliler veya aşıklar beraberliğini bu özel günde kutluyor. Yılda bir kez meydana gelen bu gün en samimi duyguların sahibi haline geliyor.

Sevgililer Gününde Ne Alınır?

Sevgililer gününün gelmesi ile birlikte özel olarak birçok konsept meydana geliyor. Özellikle çiçekçiler bu günü zirvede yaşıyor. Çiçekçiler tarafından hazırlanan özel çiçek aranjmanı ve kırmızı güllerin eşlik ettiği bir buket genelde en çok tercih edilen 14 Şubat hediyelerinin başında bulunuyor. Bunun yanı sıra oluşturulan hediye konseptleri ile Sevgililer günü oldukça hoş bir hal alıyor.

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeler

Erkek sevgiliye hediye almak oldukça zor bir durumdur. Özellikle bayana hediye almak daha kolayken erkeğe hediye almak oldukça kararsız bırakabilir. Çünkü bu durum kadına oranla erkek hediyeleri için oldukça dar bir alanı karşımıza çıkarıyor. Durum böyle olunca az çeşit içerisinde en uygun hediyeyi bulmak oldukça karmaşık olabilir. Erkekler için Sevgililer gününde tercih edilebilecek en ideal hediyeler ise şu şekilde karşımıza çıkıyor;

Erkekler İçin Aksesuarlar

Özellikle günümüzde en çok tercih edilen hediye setleri erkekler için aksesuarlar olmaktadır. Günümüzde moda haline gelen aksesuar üzerine isim yazma ile birlikte oldukça hoş bir hediye oluşturulabilir. Genellikle erkekler tarafından en çok beğenilen hediyeler parfümler, tavla oyunu, kravat ve kol düğmesi kombinleri, anahtarlık, çakmak, cüzdan ve araba aksesuarları oluyor. Bu alanda pek çok marka tarafından pek çok farklı hediye seçeneği mevcut.

Teknolojik Hediye Seçimi

Teknolojik hediyeler özellikle erkekler tarafından oldukça seviliyor. Günümüzde teknolojik hediyelerin popülerliği daima zirvede oluyor. Erkeklere sunulan teknolojik hediyeler arasında cep telefonu, oyun konsolu, laptop ve akıllı saat gibi seçenekler oluyor. Hiçbir erkek bu tarz hediyelere hayır diyemez bütçeniz uygun olduğu takdirde bu hediye en iyi seçenek olacaktır.

Çift Sevgili Hediyeleri

Son zamanlarda moda haline gelen çift hediyeleri oldukça tercih ediliyor. Çift saatleri ise bu kategorinin en çok tercih edilen hediyesi. Çift kupaları, çift ayakkabıları ve çift tişörtleri gibi seçenekler iyi bir alternatif olabilir.

El Emeği Hediyeler

Erkekler düşünülmeyi sever. El emeği yapılan hediyeler ise iyi bir seçenek olabilir. Ancak böyle bir hediye vereceksiniz öncelikle el işiniz iyi olmalı. Yapmayı becere biliyorsanız atkı, kazak gibi seçenekler iyi olabilir.

Erkeğe Alınabilecek 50 TL Altındaki Hediyeler

Sevgililer gününde hediye almak adeta bir adet haline gelmiştir. Ancak bütçeniz yeterli olmayabilir. Bu durumda erkekler için alınabilecek 50 TL altındaki ürünler şu şekildedir;

  • Orijinal Takvim Yaprağı
  • Fotoğraflı Saat
  • Cüzdan Ve Çakmak Seti
  • Fotoğraflı Kupa
  • Anahtarlık
  • Pleksi Araba Süsü
  • Tespih
  • Puzzle ( eğer üstüne fotoğrafınızı bastırırsanız oldukça sevimli olacaktır)
  • Nostalji kutuları