Steam’in ilk çıkması ile birlikte birçok eklenti, paket ve video satışı gerçekleşmeye başladı. Bu noktalarda ise çeşitli özellikler gelmeye başladı. Bunlardan birisi de Steam cevher. Peki, bazı oyunculara fırsat niteliğinde olan Steam cevher nedir?

Steam, birçok oyun ile birlikte kullanıcıların kaliteli vakit geçirmesini sağlayan bir oyun sunucusu olarak adlandırılabilir. 2003 yılından itibaren hizmetlerini sürdüren Steam, oyun satın alma ve çeşitli itemlerin satılma işlemlerinde de işe yarıyor.

Steam Cevher İle Para Kazanmak Mümkün

Steam Gem veya Steam cevher, seviye atlamak veya para kazanmak isteyen kişilerin kazanç kapılarından birisidir. Size verilen cevherleri biriktiyorsunuz. Cevherler 1000’e ulaştığında ise cevher çuvalo oluşturma hakkı sizlere veriliyor. Size verilen bu cevher çuvallarının da piyasasını yapmanız sizin elinizde. Sizlere sunulan bu özellik birçok taktik ile kullanılabilir.

Steam cevher ile para kazanmak istiyorsanız ilk olarak piyasaya hakim olmalısınız. Neyin ne kadara satıldığı hakkında gerekli bilgilere sahip olursanız başarıya ulaşmanız mümkün hale gelir.

Steam Cevher Ne İşe yarıyor?

Rozet kazanma konusunda sizlere fırsatlar sunan Steam cevher, sizlere kartlar da kazandırıyor. Peki, bu kartları nasıl kazanıyorsunuz? İndirdiğiniz çeşitli oyunlardan sizlere kartlar veriliyor bu kartları biriktirebilirsiniz. Her kartın bir seti vardır. Sizler, bu kart setlerini tamamlamak zorundasınız. Eğer, kart setlerini tamamlarsanız size rozetler verilir ve Steam seviyeniz artar. kişisel güncel blog