Günümüzde, birçok kullanıcının çevrimiçi rezervasyon yapmayı seçtiği uygulama olan Swarm‘da hesabınızı tamamen silebilirsiniz. Peki, Swarm hesabını nasıl silebilirim? Diğer sosyal medya uygulamalarından alışkın olduğumuz hesabın geçici olarak donma özelliği Swarm tarafında bulunmuyor. Bu kılavuzda size Swarm hesabınızı silmek için ne yapmanız gerektiğini açıklıyoruz.

Sürü hesabı nasıl silinir?

İlk olarak, Swarm hesabını tablet, telefon gibi mobil cihazlardan silmek mümkün değildir. Swarm hesabınızı silmek için atmanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir;

Ayrıca Facebook ile giriş yapmış ve “Hesabı Sil” düğmesini göremeyen kullanıcıların hesapları için bir şifre ayarlaması gerektiğini unutmayın.
Sürü hesabının dondurulması yapılabilir mi?

Uygulamadan memnun değilseniz, maalesef size sadece bir seçenek sunulur. Facebook, Instagram gibi sosyal ağların aksine, Swarm’ı kullanmamaya karar verdiğinizde hesabınızı donduramazsınız. Hesap dondurulamadığından elinizdeki tek seçenek hesabı silmektir. Elbette hesabı silmemeyi seçerek, sadece uygulamayı kullanamazsınız. Ama öyle olduğunda, insanlar sizi Swarm’dan görmeye devam edecekler.
Sürü hesabını silerken dikkat edilmesi gerekenler

Her şeyden önce, uygulamayı yalnızca web‘den kaldırabileceğinizi unutmayın. Bu, uygulamanın bulunduğu tablette hesap silme işlemini gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir.

Diğer sosyal ağlar hesabın silinmesinden muzdarip olabilir. Uygulama Facebook hesap bilgi hattınızsa, eritme işleminiz devam ediyorsa “Hesabı Sil” düğmeniz ilk başta görünebilir.

Diğer uygulamalarda olduğu gibi, Facebook üzerinden bağlanırsanız, yeni bir kullanıcı hesabı oluşturmak en mantıklı seçenek olacaktır. Her uygulama bir şekilde Facebook ve hizmetlerine bağlıdır, ancak belirli durumlarda sorun yaşayabilirsiniz.

En son ama en kötü değil; Hesabı Sil‘e bastığınızda, Swarm ve Foursquare hesaplarının yanı sıra bu hesaplarda bulunan bilgileri geri dönülmez bir şekilde sileceksiniz.