Twitter takip kasma, gençlerin sosyal medyaya fazla bir şekilde yönelmesi ile sıkça aranmaya başladı. Tabi, son zamanlarda yaşanan pandemi süreci de bu aramaya bir etken. İnsanların, sosyalleşme istekleri ve fikirlerini başkalarına duyurma isteği insanları bu aramaya itmiştir.

Twitter yaklaşık 12 senedir hayatımızda olan bir sosyal medya platformu. Ortaya çıktığı andan itibaren birçok insanı kendine çeken ve bu bağlamda da kendini sürekli geliştiren Twitter, kendini geliştirmeye devam ediyor. Platformdaki insan sayısının artması ile birlikte de Twitter’da nasıl takipçi kasılır? Sorusu sık sık gündeme gelmeye başladı. Tabi, bunun tek bir yöntemi yok. Birçok yöntemi var. Dilerseniz, Twitter takipçi kasma yöntemlerine geçelim;

Twitter Kod İle Takipçi Kasma

İlk olarak bilinmeyen bir yöntemle başlamak istedim. Çünkü, bu yöntemi kullanarak yorulmadan ve herhangi bir ücret ödemeden Twitter’da takipçi kasmak mümkün. Tabi, bu yöntemin güvenilirliği diğer yöntemlere göre çok daha fazladır. Çünkü, burada kodları giren sizlerseniz. Herhangi bir uygulama ve program kullanmıyorsunuz.

İlk olarak Twitter takipçi kodları araması yaparak güncel kodları bulmanız gerekiyor. Daha sonra ise bulduğunuz bu kodları kullanmalısınız. Twitter kodları nasıl kullanılır? Sorusunun cevabı basittir. İlk olarak takipçi listesini almak istediğiniz kişinin profilini açın. Daha sonra geliştirici araçlarını açın ve console bu kodları yapıştırın. Otomatik olarak takip işlemi başlayacaktır. Tabi, 4 saatte 50 kişi takip etmelisiniz. Yoksa kısıtlama ile karşılaşırsınız.

Twitter Karşılıklı Takip İle Takipçi Kasmak

Twitter takip kasma konusunda en yorucu taktik budur. Çünkü, burada el ile takip atmanız gerekiyor. Timeline’da bulunan Tweetleri beğenen kişileri takip etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Çünkü, bu kişiler aktif kişilerdir. Aktif kişiler ise daha fazla etkileşim sağlarlar. Güncel blog