Grafikçilerin işini hızlandırma konusunda kullanılan ve hazır tasarımlar sunan vektörel çizim siteleri, ortaya çıktıkları ilk andan itibaren grafiğe merak salanlVektörel Çizim Siteleriarın ilgi odağı haline geldi. Çünkü, ücretsiz vektörel çizim siteleri aracılığı ile kolayca indirilebilen vektörler, program aracılığı ile çokça kullanılabiliyor. Bu noktada da derin bir teknik bilgiye ihtiyaç kalmıyor.

Grafik Artık Daha Kolay

En iyi vektör siteleri, projelerin kalitesi için önemli. Bu listemizde sizlere, en kaliteli vektörel çizim sitelerini liste haline getirdik.

Stockio İle Yüsek Çözünürlüklü Vektörler

Çözünürlüğü yüksek video ve fotoğraflar istiyorsanız, Stockio vektörel sitesi tam da size göre. Bu sitenin diğer sitelerden farkı videoların olması. Birçok yazı fontları da bu sitenin içerisinde yer alıyor.

Freepik İle Çok Çeşitlilik

Sptify ve Microsoft gibi büyük şirketlerin de tercih ettiği bu siteye aylık olarak 80.000’den fazla vektörel çizim eklenmekte. Sitenin aylık ziyaretçi sayısı ise 50 milyon. Bu sitenin asıl amacı yüksek kalitedeki içerikleri kullanıcılara aktarmak. PSD dosyaları, vektörler, arkaplanlar ve fotoğraflar gibi birçok ihtiyaç bu sitede yer alıyor. En iyi vektörel çizim sitesi olarak adlandırırsak, yerinde bir tabir olabilir.

Vexels İle Ücretsiz Vektörel Çizimler

Ticari ve kişisel projeler için tercih edilebilecek bir site olan Vexels, ücretsiz vektörel sitesi kategorimizde yer alıyor. Bu sitede hiçbir ücret ödemeden düzenlemeler yapmanız mümkün. Site içerisinde 90.000’den fazla tasarım bulunuyor. Bu tasarımlara ulaşmak bir hayli kolay. Bu sitede olan farklılık ise ‘’sipariş’’ olabilir. Eğer, çizimini yapılmasını istediğiniz bir projeniz varsa ekibe ulaştırabilirsiniz.