WordPress çoğu işletmenin tercih ettiği site alt yapısı olarak biliniyor. Her işletmenin kendine göre iletişim çeşidi var. Bu çeşitler telefon, yüz yüze görüşme gibi olabilir. Ancak, teknolojinin gelişmesi ile birlikte telefon ile konuşmadan yazışarak WordPress üzerinden canlı destek vermek mümkün hale geldi. Tabi, bunu sağlayan çeşitli organizasyonlar var. WordPress canlı destek eklentileri, sizlere bu fırsatı sunacak. Bu yazımızda bu eklentilerin tamamına ulaşabileceksiniz

Ondestek Canlı Destek Eklentisi

Eğer, yabancı dil bilginiz fazla yoksa ve Türk yapımı bir canlı destek eklentisi arayışı içindeyseniz Ondestek eklentisi tam da size. Türk mühendisler tarafından geliştirilen bu yazılımda kolayca entegre etme özelliği var. Aynı zamanda ziyaretçiler hakkında da bilgiler veriyor. Peki, ne gibi bilgiler? Web sitenize giren bir kullanıcı takibe alınır. Gezdiği sayfalar, hangi Ip’den şehirden ve ülkeden girdiği tespit edilir ve analiz edilir. Bu bilgiler de sizin daha doğru satışlar yapmanıza yardımcı olur.

Jivochat Canlı Destek Eklentisi

Türkiye’ye yeni giriş yapan ve reklamları sıkça görülen Jivochat eklentisi, kolayca entegre edilebiliyor. Eklenti içerisinde tetikleyiciler, müşterilerinizi sohbete davet ediyor. Üstelik bu eklenti içerisinde çoklu müşteri temsilcisi desteği de var. Bu eklenti içerisinde geçen tüm konuşmalar kayıt altına alınabiliyor.

Zandeks Chat Canlı Destek Eklentisi

WordPress canlı destek eklentileri arasından sonuncusu olan bu eklenti sektörün ilklerinden sayılabilir. Bu uygulama diğer uygulamalara göre biraz daha farklı. Bu uygulama daha profesyonel bir yapıda. Diğer eklentilere ücretsiz erişim mümkündü ancak bu uygulama için ilk 1 ay ücretsiz deneme sürümünü kullandıktan sonra para ödemek zorundasınız.

Bu uygulama içerisinde siz yokken bile müşterilere cevap yazacak tetikleyiciler var. Çoğu web sitesi içerisinde yer alan bu uygulamayı kurarak ve ana siteden kodu alarak kullanabilirsiniz.