Xiaomi Redmi Note serisi genel olarak fiyat performans açısından beğenilen bir seriydi. Bu seriye istinaden Xiaomi Redmi 9 Note Pro bugün çıktı! Bilindiği üzere Redmi Note 8 telefonu birçok kullanıcı tarafından beğenilmişti. Bir üst modeli dahi bekleniyordu. Tabi, Redmi Note 8’den bu kadar memnun olan kullanıcılar Redmi Note 9 Pro’yu çok daha donanımlı bekliyordu. Tam da kullanıcıların dilediği gibi oldu ve Xiaomi Redmi Note 9 Pro özellikleri ile kullanıcıları mest etti.

xiaomi-note-9-pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Özellikleri

Fiyat performans açısından ideal bir telefon olan Xiaomi Redmi Note 9 telefonu özellikleri açısından da büyük beğeni topladı. İşte, özellikleri;

Telefonda 5.020 mAh’lik bir batarya var. Buna bağlı olarak da telefonun şarjı uzun süre gidebiliyor.

Telefonda 6 GB Ram ve 64 GB depolama alanı var. Bu seçenek, tercihler doğrultusunda değişebilir. Tabi, değişiklikte fiyatlarda farklılık gösterir.

Redmi Note 9 Pro telefonunun ekranı 6,67 inçlik bir büyüklüğe sahip. Ayrıca, FHD + LCD özelliklerini de barındırıyor.

Telefonda 4 adet kamera var. 64 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera, 2 şer MPlik makro ve derinlik sensörü olan kameralarda bizleri karşılıyor.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Fiyatı

Orta sınıf bir akıllı telefon olan Xiaomi Redmi Note 9 Pro fiyatı, çıktığı andan itibaren merak ediliyordu. Xiaomi’nin Türkiye’de belirlediği fiyat ise telefonun özelliklerine göre uygun ölçüde. Telefonun güncel fiyatı 3299 TL. Vatan Bilgisayar