Youtube müzik indir araması, müzik arşivi oluşturmak isteyen kişiler tarafından sıkça aranıyor. Tabi, arşiv haricinde gereksiz internet kullanımı yapmak istemeyen kişilerin de radarında. Youtube üzerinden bir şarkıyı video şekilde izleyebiliyorsunuz. Ancak siz, sadece şarkıyı dinlemek istiyorsanız ve videoyu görmek istemiyorsanız, Youtube üzerinden bunu engellemenin bir yolu yok. Ancak, Youtube MP3 dönüştürücü ile birlikte bu mümkün hale geldi.

Dünyanın en büyük video paylaşma platformu olan Youtube’ye ulaşmak için internet şart. Peki, internet olmadan nasıl müzikler dinlenebilir? Bu sorunun cevabı Youtube müzik indirme rehberimizde saklı. Dilerseniz, detaylara geçelim;

Youtube Müzik İndirmek Çok Basit

Youtube’da müzik indirerek müzikleri her yerde dinleyebileceksiniz. Bildiğiniz üzere Youtube video indirme yayınında daha önceden video versiyonunu indirmeyi öğretmiştik. Şimdi de sıra Youtube müzik indirme işleminde.

  1. İlk olarak Mp3 formatına çevirmek istediğiniz videoyu tespit edin.
  2. Video tespiti yaptıktan sonra video URL’sini kopyalayın. Buna alternatif olarak videonun sağ alt kısmında bulunan paylaş butonundan ‘’Kopyala’’ seçeneğine tıklayın ve URL’yi kopyalayın.
  3. URL’yi doğru bir şekilde kopyaladıktan sonra Youtube MP3 dönüştürme sitesi olan şu siteye giriş sağlayın: https://mp3-youtube.download/tr/faster-youtube-converter
  4. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza ‘’Videonun url bağlantısını buraya yapıştırın’’ ekranı çıkacaktır URL’yi buraya yapıştırın.
  5. Yapıştırdıktan sonra ‘’indir’’ seçeneğine tıklayın.
  6. Daha sonra ‘’Video dönüştürülüyor’’ yazısı çıkacaktır.
  7. Bu adımdan sonra video dönüşmüş olacaktır. Gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

Youtube Telefon Müzik İndirme

Yukarıda bahsettiğimiz adımları telefonda da masaüstü görünüm ile yapabilirsiniz. Ancak, daha basit bir yöntem olduğunu da hatırlatmakta fayda var. İos veya Android mağazanıza girin ve Youtube müzik indir araması yapın. Karşınıza birçok uygulama çıkacaktır. Bunlar arasından en yüksek puan alanı indirin ve kurun. Daha sonra Kopyaladığınız URL’yi uygulamaya yapıştırın. Böylelikle daha basit indirme işlemi yapabileceksiniz.