Youtube video indir araması, internet kotalarının genişlemesi ile birlikte sıkça görülüyor. Çünkü Youtube video indirmek, internet olmadığı zamanlarda da videoları izlemek isteyen kullanıcıların tercihi haline geldi.

Youtube’da izlediğiniz bir videoyu indirmek gayet doğal. Youtube videoları arasında beğendiğimiz, paylaşmak istediğimiz veya düzenlemek istediğimiz videoları indirmek isteyebilirsiniz ancak burada şöyle bir soru ortaya çıkıyor; Youtube video nasıl indirilir? Bu yazımızda bu sorunun cevabını ayrıntıları ile birlikte vereceğiz. Aynı zamanda çok merak edilen Youtube mp3 indirme konusuna da değineceğiz. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

Youtube Video İndirmek Çok Basit

İlk olarak yapmanız gereken şey; indirmek istediğiniz videoyu belirlemek. Ardından aşağıdaki yönergeyi takip edin ve videolarınızı istediğiniz zaman istediğiniz kalitede indirin. İşte, Youtube video indirme taktiği…

  1. İndirmek istediğiniz videoya girin ve URL’sini kopyalayın. Bunun dışında ‘’Paylaş’’ butonuna tıklayıp oradan da URL’yi alabilirsiniz.
  2. URL’yi aldıktan sonra Youtube video indirme sitesi olan şu siteye giriş sağlayın; https://tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html
  3. Siteye girdikten sonra ‘’Video bağlantınızı buraya yapıştırın’’ alanı göreceksiniz. O bölüme video URL’sini yapıştırın ve ‘’İndir’’ butonuna tıklayın.
  4. Eğer, bu konu ile ilgili hiç bilginiz yok ise site içerisinde arama kutusunun altında ‘’Nasıl indirilir?’’ seçeneğine tıklayıp göz gezdirin.
  5. İndir butonuna bastığınızda karşınıza direkt olarak indirmek istediğiniz videonun önizlemesi çıkacaktır.
  6. Bu önizleme içerisinde hangi kalitede ve hangi formatta indirmek istediğiniz de yer alıyor.
  7. Doğru seçimleri yaptıktan sonra indir seçeneğine tıklayın ve indirin.

Youtube Telefona Video İndirme

Yukarıda bahsettiğimiz işlemleri telefonda da uygulayabilirsiniz. Ancak, Youtube telefona video indirme işlemi için çok daha basit taktikler var. Mobil telefonunuzda Youtube’da video indiren uygulamalar mevcut. Bunlardan birini seçerek kolayca indirme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca, Telegram botları ile de indirmek mümkün.