Zayıf gösteren birçok giyisi mevcut. Bu giyisilerin genel özelliği dar bir yapıda olup sizi sıkıştırması. Bildiğiniz üzere kilolar aniden gitmez. Zayıf durmak için de sıkıştırılması gereklidir. Bu noktada da zayıf görünme taktikleri devreye giriyor.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kalın montlar ve elbiseler rafa kalkıyor. Bununla birlikte de kiloları daha belirgin hale getiren daha naif ve bedeni ön plana çıkaran giyisiler ortaya çıkıyor. Eğer, fazla kilonuz var ise ve kilo saklamak için arayışlarınız sürüyorsa bu yazımız tam da size göre. İşte, zayıf gösteren kombinler

Koyu Renk Tonlarını Seçin

Siyah ince gösterir diye bir söz vardır. Bu söz sizi her ne kadar inandırmasa da bir gerçek. Siyah tarzında koyu renkleri tercih etmeniz sizi zayıf gösterebilir. Fakat, çok da koyuluğa bürünmeyin. Krem veya beyaz tarzda bir t ile ölü rüzgarlarını üzerinizden atabilirsiniz.

Yüksek Belli Tercihler Önemli

Yüksek belli bir tercih yaptığınızda bedeniniz daha ihtişamlı durur. Üzerine ne giydiğinizin önemi yok. Burada en önemli faktör altınıza giydiğinizin yüksek belli olması. Yüksek belli tercihlerde daha rahat sıkıştırma işlemi yapabilirsiniz. Bununla birlikte de daha zayıf gözükeceksiniz.?

Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı?

Kıyafeti belirlediniz fakat ayakkabı mı kaldı? Hiç problem değil zayıf göstermek için yapmanız gereken şey; yüksek bir ayakkabı tercihi yapmanızdır. Topuklu veya topuksuz fark etmez. Bacak boyunuzu yüksek gösteren ayakkabıları tercih etmelisiniz.