ZTE Axon 11 5G 2020: Çıkış Tarihi, Özellikler, Özellik, Fiyat, Tam Özellikler! Şu anda ZTE, müşterileri için yeni bir marka yaratmıştır. Müşteriler her yıl en yeni markaları arar. Müşterileri düşünerek bu yılki en iyi markalardan biri. Şimdilik dünya pazarında en yeni markalarla bir tür rekabet var. Müşterilerin en son marka düşüncesiyle ZTE için orada. Yani endişelenmenize gerek yok. ZTE, müşterileri düşünerek yeni bir amiral gemisi kuracak. Web sitemiz en son marka ile en iyisidir.

İlk cheak, ZTE Axon 11 5G Çıkış Tarihi, Özellikler, Fiyat, Konsept, Özellikler, Tasarım ve Daha Fazlası. Bu markayı satın almadan önce, çıkış tarihini, fiyatı vb. Öğrenin. Ancak, artık en son marka hakkında endişelenmenize gerek yok. Bu markayı satın almak istiyorsanız yazımızı iyi takip edin. Satın almadan önce çıkış tarihini, fiyatı, pili, kamerayı ve diğer şeyleri öğrenin. Yani, bizimle kalın ve bu içeriği okumaya devam edin.

ZTE Axon 11 5G 2020 Çıkış Tarihi:

zte

Marka henüz resmi olarak piyasaya sürülmedi. Yani bu marka şu anda satın alınamıyor. Yayınlandıktan sonra, yerel pazardan veya en yakın müşteri hizmetlerinden satın alabilirsiniz. Ancak, bu markanın 30 Nisan 2020’de yayınlanacağını bir kaynakla öğrendik. Bu markayı satın almak istiyorsanız bekleyin.

ZTE Axon 11 5G 2020 Tüm Özellikler:

ZTE Axon 11 5G Markası hakkında tüm detayları açıklıyoruz. ZTE Axon 11 5G akıllı telefon özelliği çok güçlü. Her şeyden önce, ekran hakkında sizinle konuşun, bu telefonun ekranı 6.47 inç AMOLED kapasitif dokunmatik ekran, 16M renk. Ekran çözünürlüğü 1080 x 2340 piksel. Yani, bu telefon Corning Gorilla Glass tarafından korunuyor. Bu arada, bu marka iki renkte pazara sunulacak. Bu nedenle, bu akıllı telefon Beyaz ve Siyah renklerde görünür. Tasarım ile ilgili olarak, telefonun ön tarafında bir su damlası ekran tasarımı kullanılır.

Pil hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Öyleyse itişinizi tatmin edelim. Bu telefonun pil kapasitesi Li-ion 4000mAh’dir. Yani, bu telefonun pil kutusu çok daha iyi. Bu arada, bu telefonun pili çok hızlı şarj olabilir. Şarj kapasitesi çok iyi. Ayrıca, eğer bir oyun aşığı iseniz, bu pil sizin için geçerlidir. Böylece uzun süre hizmet sağlayacaktır.

Kamera bölümünde, kamera hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Biz buna özel bir özellik diyoruz. Neden? Çünkü bu telefonun birincil kamerası (64 geniş + 8 ultra geniş + 2 makro + 2 derinlik) MP. Buna özel demek yeter. Selfie kamerayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu arada, bu telefonun selfie kamerası 20MP. Bu telefon ayrıca flaş ışıkları ve dijital zoom ve kayıt sistemine sahiptir.

zte11

Şimdi size depolama tesisi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Elbette bu telefon sizin için büyük bir depolama alanı içeriyor. Gerçeği daha açık hale getirelim. Bir kez bu telefonu satın alacak, bir seçenek olacak. Çünkü bu telefonun RAM’i 8GB ve ROM 256GB. Mikro SD kart olarak 1 TB’a sahiptir. Çok dürüst olmak gerekirse, bu telefonunuza büyük miktarda değer katacaktır. İşlemci, telefonu süper hızlı ve doğru tutan bir şeydir. İşlemcisi Sekiz Çekirdekli F1 x2.4 GHz’dir.

Bu telefonun internet teknolojisi çok gelişmiş. Yani, bu telefonun ağ teknolojisi. ZTE Axon 11 5G, GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G’de çalışacaktır. Ne kadar mesafe kat ederseniz gidin, telefonunuz kesinlikle şebekeye bağlı kalacaktır. Bu telefon sensör Işık sensörü, Yakınlık sensörü, İvmeölçer, Pusula, Jiroskop olarak kullanılabilir.

Bu telefonun işletim sistemi Android 10.0. Bu telefonun en önemli özelliği, bu telefonda aynı anda iki SIM kullanabilmenizdir. Bu kesinlikle bu telefonun büyük bir pozitif faktörü.

ZTE Axon 11 5G 2020 Fiyatı:

ZTE Axon 11 5G Price arıyorsunuz? Sevgili akıllı telefon severler, Gerginlik yok, diğer tüm Ülkelerde ZTE Axon 11 5G telefon fiyatını başarıyla sağlıyoruz. Bu yayında Uygun bir fiyat var. Tüm Ülke ZTE Axon 11 5G Marka Fiyatını sağlıyoruz. Biz Axon 11 5G akıllı telefon beklenen fiyat Rs olduğunu umuyoruz. Hindistan’da ABD fiyatı 460 dolardan az.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gönderi hakkında söyleyecek bir şeyiniz varsa, yorum kutusuna yazabilirsiniz. Umarız ZTE Axon 11 5G Marka Tam Kavramlarını başarıyla anlamışsınızdır. ZTE Axon 11 5G akıllı telefon hakkında sorularınız mı var? Sorununuzu çok yakında çözeceğiz. ZTE Axon 11 5G ve yaklaşan akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edin. Gönderi hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.